Bezpieczny i prosty.
Sprytny system Smart Home dla Ciebie.

LUXORliving to prosty system Smart Home firmy Theben, oferujący wszechstronny komfort w domu. Włączanie i ściemnianie świateł, regulacja ogrzewania, sterowanie roletami, zasłonami lub żaluzjami. O to właśnie chodzi w LUXORliving. I najlepsze: LUXORliving jest tak prosty w instalacji i obsłudze, że nie trzeba być wyspecjalizowanym integratorem, aby zainstalować LUXORliving. 

Rozwiązanie koncentruje się na podstawowych funkcjach, które są ważne dla inteligentnego domu: proste włączanie i przyciemnianie światła, regulowanie ogrzewania, kontrolowanie zacienienia, wyświetlanie obrazu na żywo z kamer IP oraz scenariusze i harmonogramy, np. funkcja paniki, która włącza wszystkie światła w domu za pomocą jednego kliknięcia lub sygnału z systemu alarmowego lub bardzo popularne funkcje centralne.

Simple smart. Simple LUXORliving.

Ile kosztuje Smart Home LUXORliving?
Zobacz kalkulację dla konkretnego projektu.

Wybrany projekt

Przedstawiamy przykładowy projekt domu naszego partnera: HomeKONCEPT-26. Jest to propozycja parterowego domu z garażem dwustanowiskowym, która urzeka optymalnym rozkładem pomieszczeń, intrygującym kształtem bryły i ponadczasową elewacją z ciekawymi detalami z zastosowaniem nowoczesnego systemu Smart Home LUXORliving.

 

Zobacz projekt: 

HOMEKoncept-26

Funkcje Smart Home dla tego projektu

Nowoczesny projekt domu HomeKONCEPT-26 można wyposażyć w system LUXORliving, który daje użytkownikom możliwość korzystania z następujących funkcji:

 • sterowanie oświetleniem
 • sterowanie roletami
 • sterowanie ogrzewaniem
 • intuicyjne przyciski systemowe z czujnikami temperatury
 • wizualizacja na urządzenia mobilne
 • scenariusze i harmonogramy (kreowane przez użytkownika systemu)

Cena systemu dla tego projektu

Przyjęta kalkulacja systemu LUXORliving dla tego projektu:

 

12900 PLN brutto

 

Cena zawiera koszt elementów systemowych do sterowania oświetleniem, sterowania roletami, sterowania ogrzewaniem, intuicyjne przyciski systemowe z czujnikami temperatury, wizualizację na urządzenia mobilne, funkcję tworzenia scenariuszy i harmonogramów.

Jesteś zainteresowany?

Wyślij zapytanie:

Masz pytania?

Zadzwoń:

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy na stronę:

Funkcjonalność i intuicyjna obsługa.
Ciesz się wszystkimi korzyściami jakie daje Smart Home.

Zarządzaj oświetleniem, roletami, ogrzewaniem dzięki intuicyjnej aplikacji oraz przyciskom systemowym z czujnikami temperatury. Twórz własne scenariusze i harmonogramy, tak aby Twój dom był przyjazny i bezpieczny.

Twój dom również może być Smart

Dzięki LUXORlivig zyskujesz funkcjonalność i oszczędność, którą będziesz się cieszyć latami, a Twój Smart Home, będzie zawsze:

 • bardzo prosty w instalacji i obsłudze
 • w pełni funkcjonalny
 • rozwojowy i otwarty
 • oszczędny i tani w instalacji
 • bez płatnych licencji i oprogramowania

Doradztwo techniczne

EL-TEAM, autoryzowany, wyłączny przedstawiciel marki Theben oraz dystrybutor rozwiązań LUXORliving, przygotuje dla Państwa koncepcję systemu dla Państwa domu! Koncepcja obejmuje dobór urządzeń systemowych, sterowników, przycisków i elementów wyzwalających, wraz z wyszczegolnieniem ilości i proponowanej lokalizacji urządzeń wraz z wyceną.

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

tel: (32) 204 36 28

e- mail: info@luxorliving.pl

Poznaj korzyści LUXORliving.
Prosty system Smart Home.

LUXORliving to system smart home dla każdego kto myśli dziś o jutrze. Niezawodny, przyszłościowy i bezpieczny. Nareszcie dostępny w Polsce.

 • Prosta konfiguracja, montaż i uruchomienie
 • Otwarty i bezpieczny standard KNX
 • Łatwa rozbudowa
 • Zintegrowane funkcje centralnego zarządzania

Zobacz jak działa LUXORliving

Wyłączny przedstawiciel LUXORliving w Polsce:

PPUH EL-TEAM Sp. z o.o.
Aleja Młodych 26-28, 41-106 Siemianowice Śląskie