Innowacje to nasza pasja – to hasło w pełni oddaje nasze podejście do działań, które podejmujemy.

Firma EL-TEAM od ponad 25 lat wprowadza na polski rynek nowoczesne technologie, rozwiązania oraz produkty w obszarze elektrotechniki, automatyki budynków oraz wentylacji. Od samego początku wspieramy działalność Stowarzyszenia KNX w Polsce, będąc współzałożycielem i aktywnym uczestnikiem wszelkich działań prowadzonych w ramach KNX National Group Poland (pierwotnie Instabus).

Marka Automatyka Budynku została przez nas stworzona 2004 roku i jest dedykowana do firm zajmujących się projektami automatyki w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, a także w obiektach biurowych i przemysłowych. Wspieramy firmy instalacyjne oraz integratorów naszą rozległą wiedzą inżynierską na każdym etapie pracy z klientem: od koncepcji funkcjonalnej, przez projekt, instalację do programowania i uruchomienia systemu. Jako wyłączny przedstawiciel w Polsce firm Theben oraz ComfortClick, mamy dostęp do najnowszych rozwiązań i najbardziej aktualnej wiedzy na temat dostępnych możliwości. Komplementarna oferta produktowa prowadzona w ramach marki Automatyka Budynku pozwala naszym klientom na realizację praktycznie każdego projektu w technologii KNX, LUXORliving, DALI, etc.

W ramach marki Automatyka Budynku jesteśmy dystrybutorem poniższych marek:

—          niemiecki producent, zajmujący się od wielu lat produkcją urządzeń sterujących i czujników obecności wysokiej jakości

—          producent oprogramowania i dystrybutor serwerów dedykowanych do instalacji inteligentnych budynków

—          belgijski producent metalowych przycisków naściennych w standardzie KNX oraz dla instalacji 24V/230V

—          niemiecka marka oferująca wysokiej jakości, aluminiowe stacje dokujące pod tablety

—          włoski desing w najlepszym wydaniu w postaci przycisków i regulatorów naściennych w standardzie KNX

—          specjalistyczne rozwiązania do integracji urządzeń w standardzie KNX (m.in. Sonos, Vaillant, Hue, Loewe, Axis)